Baśnie Pana Perrlault

8 lutego 2017 r. uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym w MOKu.

Tym razem dzieci obejrzały spektakl "Baśnie Pana Perrault" w wykonaniu aktorów Teatru Artenes z Wrocławia. Spektakl oparty został na trzech baśniach Charles’a Perrault, wybranych ze zbioru pt. „ Bajki Babci Gąski”: „ Czerwony Kapturek”, „ Tomcio Paluch” i
„ Ośla skórka”.  Zostały one spięte w jedną całość, ale bez mieszania fabuł i bohaterów.  Łącznik narracyjny stanowiła postać pana Charles’a Perrault, który był również gospodarzem spektaklu. Pojawiał się bowiem na scenie, wprowadzając dzieci w kolejne historie.  Po przedstawieniu dzieci spotkały się z absolwentem naszej szkoły - aktorem Dominikiem Fraj.