W związku z sytuacją związaną z występowaniem wirusa SARS-CoV-2, w  Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów
w Piotrkowie Trybunalskim od 6 października 2020 r. zostają wdrożone następujące działania:
1. Wszyscy przebywający na terenie szkoły w przestrzeniach wspólnych zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych zasłaniając usta i nos.
2. Nauczyciele podczas pracy z dziećmi w odległości mniejszej niż 2 metry są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką ochronną.
3. Lekcje wychowania fizycznego na basenie zostają  zawieszone do odwołania.
4. Wszelkie wyjścia i wycieczki zostają zawieszone do odwołania.
5. Ślubowanie klas pierwszych odbędzie się w terminie późniejszym.

W budynku szkoły są dostępne maseczki oraz płyn do dezynfekcji rąk. Pomieszczenia szkolne są na bieżąco dezynfekowane.

Uprzejmie proszę o posyłanie do szkoły dzieci bez jakichkolwiek objawów infekcji.

Uprzejmie proszę wszystkich podlegających kwarantannie o bezwzględne przestrzeganie decyzji Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Piotrkowie Trybunalskim.

Przez cały czas pozostaję w stałym kontakcie z Państwową Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Piotrkowie Trybunalskim.
O wszelkich zmianach w organizacji pracy szkoły  będziecie Państwo na bieżąco informowani.
Izabela Winiarska