Mistrzostwa Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w sztafetach pływackich

11.01.2017 roku w pływalni przy ulicy Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w sztafetach pływackich dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczęta: Gamrot Weronika 3c, Mijas Klaudia 3c, Karaś Julia 3b, Ziółkowska Oliwia 4c, Cieślak Kinga 4c, Bąkowicz Oliwia 4a, Iznerowicz Kinga 5b, Wirnicka Kornelia 5b, Nyga Magdalena 5a, Kowalska Wiktoria 6d, Madra Lena 6d, Bińczyk Zuzanna 6a.
Chłopcy:  Łęgowiak Wiktor 3b, Żyra Oliwier 3b, Bajurski Dominik 3c, Moliński Marcin 4c, Sabaturski Oskar 4c, Wlaźniak Oskar 4b, Kosiński Filip 5a, Vervoort Filip 5a, Gnitecki Bartosz 6a, Gnitecki Mikołaj 6a, Tarczyński Szymon 6a.
Dziewczęta zajęły IV miejsce, natomiast chłopcy zajęli III miejsce. Gratulujemy!!!!!