MISTRZOSTWA MIASTA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

20181008_112138 (Copy)
W dniu 8.10.2018r. na stadionie Concordii przy ul. Żwirki odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych jako: Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik2003-2005) oraz Igrzyska Dzieci (rocznik 2006 i młodsi). Nasza szkoła do udziału w zawodach wystawiła 4 sztafety (2 żeńskie i 2 męskie) w składzie:
* ROCZNIK 2003-2005
DZIEWCZĘTA: A. Pyłka, N. Pawłowska, W. Olczyk, M. Klimas, W. Karaś, N.Woszczyk, A. Gajewska, N. Horschwald, J. Kaliszewska, N. Papież,
 CHŁOPCY: H. Brzeżański, R. Chojnacki, D. Gałkowski, D. Górny, K. Gros, P. Kowalski, J. Kuźnicki, P. Maciejak, M. Majchrowski, Sz. Serafin, K. Stecki.

* ROCZNIK 2006 i MŁODSI
DZIEWCZĘTA: N. Błaszczyk, W. Błaszczyk, J. Cyran, O. Dentkiewicz, J. Gajecka, N. Gwadera, O. Mielczarek, W. Socha, J. Szymańska, N. Weber,
CHŁOPCY:  D. Ałaszewski, D. Bajurski, S. Kosiński, o. Latocha, W. Łęgowiak, A. Marzec, M. Moliński, W. Świstak, O. Żyra,

Dziewczęta musiały pokonać dystans  8 x 800m., natomiast chłopcy 8 x 1200m. Po zaciętej rywalizacji sztafety dziewcząt uplasowały się na II MIEJSCU i IV MIEJSCU w mieście, natomiast sztafety chłopców zajęli II i III MIEJSCE w mieście.
Wszystkim naszym sportowcom serdecznie gratulujemy, życząc im dalszych sukcesów sportowych.