NAJLEPSI UCZNIOWIE UHONOROWANI !!!

,,Poświęcaj tyle czasu na naukę i ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych”
- to hasło uroczystych apeli wręczenia symbolicznych odznak WZOROWEGO UCZNIA (uczniom szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych), którymi dyrekcja szkoły podsumowała I półrocze roku szkolnego 2017/2018.
Panie dyrektor gratulowały uzyskania średniej - co najmniej 4,75 oraz wyróżniającego zachowania. Pomysł ten spotkał się z ogromną aprobatą nie tylko uczniów, ale i nauczycieli. Miło bowiem gratulować najlepszym przy każdej sposobności.
Apele były również okazją do  podziękowań za półroczną pracę grupie teatralnej, prężnie działającej w naszej szkole pod kierunkiem pani Joanny Antoniów Banach. Młodzi aktorzy zostali obdarowani dyplomami i drobnymi upominkami.