PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W dniu 11 kwietnia 2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W tegorocznej edycji konkursów w naszym regionie rywalizowało około 30 tysięcy uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Laureatami zostało 398 uczniów. Jak zwykle największym zainteresowaniem cieszyła się matematyka, języki angielski i polski.
Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski nagrodził laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych wręczając im dyplomy i zaświadczenia zwalniające z egzaminu gimnazjalnego.

Z naszej szkoły nagrody otrzymali:
Z gimnazjum:
Kamil Ruszkiewicz – laureat z matematyki i finalista z chemii
Katarzyna Kubiak – laureatka z biologii
Dawid Cłapa - laureat z biologii
Ze szkoły podstawowej:
Julia Donakowska – laureatka z języka angielskiego

Tytuł finalisty otrzymali:
Ze szkoły podstawowej:
Remigiusz Tomecki – finalista z matematyki
Z gimnazjum:
Alicja Haładaj – finalistka z biologii
Piotr Turek - finalista z geografii
Bartłomiej Pruszczyk – finalista z muzyki

Jesteśmy dumni z naszych laureatów i finalistów i życzymy im by ich wiedza i mądrość pozwoliła podejmować dobre decyzje życiowe.

Kurator oświaty życzył uczniom, by ich olbrzymia wiedza zaowocowała mądrością, dzięki której dokonujemy w życiu właściwych wyborów.