Rajd pieczonego ziemniaka

W dniu 16.09.2017r. (sobota) dzieci z klasy 1d z p. Karoliną Kucharczyk, 3c z p. Moniką Nowak, przedstawiciele klas 4-7 z p. Emilią Wajszczyk oraz uczniowie z klas: 2C i 3B gimnazjum z p. Karolem Baryłą wzięły udział w Pieszym Rajdzie Prażonego Ziemniaka.

Podczas rajdu uczestnicy pokonali ponad 3 km trasę, która rozpoczęła się przy FMG "Pioma", a zakończyła na terenie dawnej HSO "Hortensja". Po drodze uczestnicy rajdu dowiadywali się ciekawych informacji dotyczących mijanych miejsc.Na mecie każdy z uczestników otrzymał porcję prażonych ziemniaków oraz kompot. Dodatkowo zorganizowano konkurs na najzabawniejszy naturalny kształt ziemniaka. Wyróżnienie otrzymali uczniowie klasy 1d: Natan Ratajczyk, Kajetan Krawczyk, Hanna Grzybowska oraz Wiktoria Broniszewska, Laura Dargojew, Oskar Wlaźniak, Karol Wlaźniak i Wiktor Deredas.  Wszyscy bawili się doskonale, co widać na załączonych zdjęciach.