ŚLUBOWNIE KLAS PIERWSZYCH

12 października  okazał się najważniejszym dniem dla uczniów klas pierwszych, bowiem wtedy, podczas  uroczystego ślubowania, stali się oni pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 3.

Tę wyjatkową uroczystość  prowadziła wicedyrektor szkoły Małgorzata Brylska i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Ula Nowak.
Pani dyrektor Izabela Winiarska  symbolicznym ołówkiem pasowała wszystkich uczniów klas: IA, IB i IC. Otrzymali oni również  legitymacje szkolne oraz
pamiątkowe dyplomy.
Uroczystość  uświetniły niesamowite popisy,,pierwszaków”, przygotowane pod okiem wychowawców: p. Barbary Umięckiej, p. Martyny Boranieckiej i p. Katarzyny Charlińskiej.
Zaproszeni goście - wiceprezydent miasta p. Andrzej Kacperek, dyrektor  Delegatury Kuratorium Oświaty p. Tomasz Trzaskacz,wiceprzewodniczący Komisji Oświaty, Nauki, Kultury i Kultury Fizycznej p. Szymon Miazek, kierownik Referatu Edukacji p. Radosław Kaczmarek i proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego ks. Paweł Lipiński -  nie kryli wzruszenia, nagrodzili występy gromkimi brawami, a wraz z życzeniami sukcesów  p. Dyrektor Delegatury przekazał książki szkolnej bibliotece. Krótką relację , dzięki obecności piotrkowskich mediów, możemy zobaczyć na stronie …....