Sukcesy Wiktorii

Przygoda Wiktorii Broniszewskiej (uczennicy klasy 4b) z aktorstwem, modelingiem rozpoczęła się w 2013 r., kiedy to na Ogólnopolskim Konkursie Małej Miss Piękności zdobyła tytuł I wicemiss Polski.

Jedną z otrzymanych nagród był kontrakt z warszawską agencją promocji dzieci i młodzieży Andy Max. Od tej pory Wiktoria jest promowana i zapraszana na castingi do różnych reklam za pośrednictwem tej agencji.
         Początki były trudne i męczące. Castingi to nie tylko sama przyjemność występowania przed kamerą i reżyserami, to także godziny spędzone na korytarzach w „kilometrowych kolejkach” wśród dzieci chcących również wystąpić w danej reklamie.
         Pierwszy wygrany casting przez Wiktorię był do sklepu Reserved i od tego czasu zaczęły pojawiać się propozycje udziału w sesjach zdjęciowych różnych firm. Wiktoria na tyle sprawdziła się jako”modelka i aktorka”, że w tej chwili zostaje wybierana do wielu projektów.
         Do jej sukcesów należą reklamy Polo Marketu, Almette, Familijne 2GO, sesje zdjęciowe do magazynu Twój Styl, Avon ( w tym włoskie i hiszpańskie wydanie), obuwie Ryłko, Allegro,  katalog Ralpha Laurena wydany na rynek amerykański, rosyjskie sklepy odzieżowe.
         Ostatnim dużym sukcesem Wiktorii jest wygranie castingu do serialu „M jak miłość”, a tym samym pokonanie ponad 300 dzieciaków z różnych agencji. Jej występ będzie można obejrzeć w telewizji już w marcu.
         Osiągnięcie dotychczasowych sukcesów przez Wiktorię wynika z jej uporu, ambicji i determinacji w dążeniu do celu jakim jest zostanie w przyszłości aktorką lub modelką.
 Wiktorio, życzymy Ci wielu  sukcesów