SZTAFETY PŁYWACKIE- IGRZYSKA DZIECI

W dniu 28.11.2018r. na basenie OSiRu przy ul. Belzackiej odbyły się zawody - pływanie sztafetowe dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
 Do udziału w zawodach zgłosiło się osiem piotrkowskich szkół podstawowych, które rywalizowały drużynowo w sztafetach oraz w pływaniu indywidualnym.
Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny: dziewcząt i chłopców. Skład drużyny dziewcząt to: A. Słodkowska 5a,  A.Szymańska 5c, P. Szeląg 5f, O. Mielczarek 6c, K. Cieślak 6c, N. Zabłocka 6c, M. Głowacka 7a. Natomiast skład drużyny chłopców to: K. Inowłodzki 4e, B. Krzysztopolski 5c, O. Wlaźniak 6b, M. Góral 6c, M. Moliński 6c, M. Pawłowski 6c, O. Sabaturski 6c.
Nasi chłopcy okazali się tym razem lepsi od dziewcząt, przepłynęli sztafetę w czasie 2:05:50 co dało im III miejsce w mieście. Dziewczyny przepłynęły sztafetę w czasie 2:53:43 i niestety uplasowały się dopiero na VI miejscu. Wszystkim pływakom gratulujemy i dziękujemy za udział w zawodach.