TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Dnia 20 kwietnia 2018 roku w hali OSiR „RELAX” odbył się pierwszy turniej piłki nożnej chłopców z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości.
 W turnieju startowały drużyny klas IV i V. Miło poinformować, że reprezentacje naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca w obydwu kategoriach.  Ponadto królem strzelców  turnieju został Dominik Bajurski z klasy IV C a najlepszym bramkarzem uznano Wiktora Świstaka z klasy VB.
Drużyna klas IV grała w następującym składzie: Dominik Bajurski, Kacper Sokalski, Kacper Staszewski, Mateusz Dawidowicz, Oliwier Latocha (wszyscy 4c) Denis Ałaszewski i Wiktor Łęgowiak ( obydwoje 4b).
Drużyna klas V grała w następującym składzie: Wiktor Świstak, Oskar Wlaźniak, Sebastian Sieroń, Kamil Kardas (wszyscy Vb) oraz Filip Kwapiński i Marcin Moliński (obydwoje Vc).