Życzenia

z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018
„…Tyle było radości, tyle leniuchowania, lecz nadszedł znów czas do szkoły maszerowania. Niech Ci nie będzie z tego powodu smutno, a w szkolnej ławie – nazbyt nudno. Koledzy i zabawa umilą Ci te dziesięć miesięcy i nim się obejrzysz – znów wakacji przyjdzie czas – pełen atrakcji tysięcy. A ja Ci życzę powodzenia i do nowego roku szkolnego z uśmiechem oraz samymi piątkami wkroczenia!…”

Wszystkim Uczniom życzymy, by w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem, a zdobywanie wiedzy nie było męczące i nudne, tylko stało się pasją. Niech szkoła będzie dla Was rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i wielu przyjaźni.

Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy wielu sukcesów pedagogicznych, które będą powodem do satysfakcji i spełnienia zawodowego, a także radości oraz optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy, wyrażając nadzieję, że wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa będą z nimi na co dzień.

Wszystkim Pracownikom administracji i obsługi zaś życzymy, aby praca przebiegała w stabilnej atmosferze, która ułatwia realizację zaplanowanych przedsięwzięć.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane. Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.