BEZPŁATNE SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Szkoła Podstawowa nr 3 i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct prowadzony przez Stowarzyszenie EURO-CENTRUM organizują po raz kolejny Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca.
W ramach tej akcji w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się dwudniowe wydarzenie:
·        15 października zapraszamy na  otwarte bezpłatne szkolenie dla osób dorosłych.
·        16 października wraz z uczniami piotrkowskich szkół po raz kolejny bierzemy udział w biciu rekordu w jednoczesnej lekcji resuscytacji krążeniowo-oddechowej, organizowanym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie zabraknie także konkursu, a także pogadanek i pokazu akcji przywracania czynności serca.
Wszystkie wydarzenia odbędą się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wysokiej 28/38. Szkolenie dla dorosłych odbędzie się w godzinach 16.00-19.00. Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 695 609 869; e-mail: europedirect-piotrkow@piotrkow.info.pl.

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca jest współfinansowany ze środków Komisji Europejskiej oraz Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w ramach działalności PIE Europe Direct.

Zapisy na Szkolenie z Pierwszej Pomocy dla dorosłych można również dokonać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
        Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.