INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

Sportowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęliśmy Indywidualnymi Biegami Przełajowymi dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.
Odbyły się one w dniu 20.09.2019r  roku na Stadionie Miejskim Concordia przy ulicy Żwirki. Nasza szkoła przygotowała dwie reprezentacje:
dziewcząt
1. Romańska Zuzanna 6A

2. Socha Weronika 6A

3. Weber Natasza 6A

4. Żórawska Anna 6A

5. Stecka Maria 6C

6. Urbańska Natalia 7C

7. Mielczarek Oliwia 7C

8. Papież Natalia 8A

9. Kapuścińska Oliwia 8B

10. Kaliszewska Julia 8B

11. Rucińska Paulina 8C

chłopców:

1. Kaczmarek Maksym 4C

2. Latocha Dominik 5B

3. Marzec Adam 7B

4. Kardas Kamil 7B

5. Świstak Wiktor 7B

6. Kwapiński Filip 7C

Na podium tym razem stanęły dziewczęta. II miejsce w mieście zajęła Oliwia Mielczarek z klasy 7C, która startowała w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz II miejsce w mieście zajęła Weronika Socha z klasy 6A, zaś Maria Stecka z klasy 6C zajęła IV miejsce w mieście w kategorii Igrzysk Dzieci.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów naszym biegaczkom, które już w środę 25.09.2019 roku będą reprezentowały naszą szkołę na zawodach rejonowych w Uniejowie. Życzymy powodzenia.