Spektakl "Przeszło nie minęło" w Ośrodku Pomocy Społecznej.

14 grudnia 2017 roku  aktorzy naszego szkolnego teatru, wystąpili w Ośrodku Pomocy Społecznej w spektaklu "Przeszło nie minęło".

Na występ zaproszeni zostali seniorzy przebywający w ośrodku.  Scenariusz powstał na bazie wierszy współczesnych poetów piotrkowskich m.in. Rafała Orlewskiego, Witolda Stawskiego, Barbary Gajewskiej, Jolanty Kizymy, Janiny Nożownik, Jerzego Miszteli, Joanny Antoniów-Banach.  Scenografia, kostiumy i prezentacja multimedialna nawiązywały do Piotrkowa z początku wieku. Aktorzy otrzymali gromkie brawa od publiczności i wiele pochwał. Wzruszającym momentem było wręczenie aktorom przez jedną z seniorek  szydełkowej  zakładki do książki. Spektakl przygotowała:  Joanna Antoniów-Banach.
O nagłośnienie zadbali uczniowie: Jakub Bąbel, Jakub Olczyk i Marcel Majchrowski.
Fotografie i nagrania: Marcel i Oktawian Książek.
Na scenie wystąpili uczniowie z dziewięciu klas, od szóstej do trzeciej gimnazjum: Emilia Grabowska, Daria Dajcz, Kinga Iznerowicz, Sylwia Szkarłat, Paulina Rucińska, Katarzyna Bajon, Bartosz Adamus, Damian Gawłowski, Sara Glapińska, Julia Grabowska, Mateusz Grzeszek, Kamil Kałużniak, Adrianna Kosela, Igor Kozłowski, Marcel Książek, Oktawian Książek, Bartosz Majer, Maksymilian Olejnicki, Nadia Pawłowska, Jakub Sporysiak, Aleksandra Warchulińska, Natalia Tuchowska, Stanisław Winiarski, Iga Janota, Marcel Majchrowski, Anna Sporysiak, Jakub Babel, Jakub Olejnicki.