W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klas 3c w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021 brali udział w projekcie edukacyjnym „Przyjaciel przyrody”.
We wtorek 22 czerwca odbyło się  zakończenie projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021” organizowanego we współpracy z WFOŚiGW w Łodzi.
21-06-2021

ZIELONA ENERGIA

Wyniki konkursu : Zielona Energia organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021 przy współpracy z WFOŚiGW w Łodzi

21-06-2021

ECO FASHION

Wyniki konkursu plastycznego pt. „Kochasz dzieci nie pal śmieci? organizowanego we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Łodzi w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szk. 2020/2021”.
W ubiegły czwartek wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie „Budka dla dudka” organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021 współfinansowanego przez WFOŚiGW w Łodzi otrzymali sadzonki krzewów.
10-05-2021

BUDKA DLA DUDKA

W konkursie ‘Budka dla dudka” organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w r. szk. 2020/2021 współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z naszej szkoły. Zrobiliście budki lęgowe dla ptaków, które z pewnością zostaną wykorzystane przez naszych „skrzydlatych przyjaciół” np. sikorki, pliszki czy mazurki.
10-05-2021

ZABAWKA EKOLOGICZNA

Wyniki konkursu „ Zabawka z surowców wtórnych” organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w r. szk. 2020/2021 współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi

Pierwsze warsztaty ekologiczne realizowane przez Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła” w ramach projektu Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach w r. szk. 2020/2021 współfinansowanego przy udziale środków z WFOŚiGW w Łodzi za nami.
Wykaz konkursów w ramach projektu Edukacja Ekologiczna.