Raport z badania losów absolwentów szkoły podstawowej ( 2012/2013)
Raport z badania losów absolwentów szkoły podstawowej (2011/2012)

Wiktoria Guść absolwentka naszej szkoły jest najszybszą pływaczką w Polsce wśród młodziczek 13 lat.

Wiktoria jest obecnie uczennicą Publicznego Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, gdzie pod okiem trenera Bartosza Olejarczyka doskonali swój talent pływacki.
W przeciągu tego sezonu pływackiego Wiktoria ustanowiła dwa rekordy Polski w kategorii 12 lat na 50 m stylem klasycznym i 200 m stylem zmiennym, ścigała się w Brnie na międzynarodowych zawodach, skąd przywiozła 5 medali – 3 złote, 1 srebrny i 1 brązowy, zostając jednocześnie najlepszą zawodniczką tych zawodów w roczniku 2003-2004.
Wiktoria jest wielokrotną rekordzistką Okręgu województwa łódzkiego.
17-18 czerwca 2017 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 13 lat. Wiktoria wygrała wszystkie swoje indywidualne starty w każdym ocierając się o Rekord Polski ( 100 m motylem, 100 m klasykiem, 100 m dowolnym i 200 m zmiennym ) a czasy które uzyskała są najlepszymi wynikami w kraju wśród Młodziczek 13 letnich.