Uroczy wieczór w ostatnią niedzielę marca spędziliśmy, za sprawą pani Eli Misiak-Iwańskiej, w Teatrze Wielkim w Łodzi.

Pani Ela Misiak-Iwańska realizuje program, jak zawsze, z wielkim zapałem i przejęciem a nawet rozmachem.

27-05-2018

MADAME BUTTERFLY

W niedzielę 27.05.2018r. uczniowie III klasy gimnazjum, niestety po raz ostatni już, obejrzeli w Teatrze Wielkim w Łodzi spektakl o miłości, czekaniu i zdradzie, pt."Madame Butterfly".

26-05-2018

DLA CIEBIE, MAMO

Pani Ela Misiak-Iwańska rozpoczęła program w klasach IV-tych.
"The way of life" do muzyki Hansa Zimmera to kolejny wspaniały wieczór z panią Elą Misiak-Iwańską w Teatrze Wielkim w Łodzi.

No i poszło w świat... a właściwie w eter!

22-01-2018

OPERA NARODOWA

22 stycznia Pani Ela Misiak-Iwańska zaprosiła nas na kolejną  niesamowitą "imprezę" pod hasłem:"po drugiej stronie lustra".

Fakt,wyjazd do Teatru Wielkiego w Łodzi odbył się w styczniu, i to "13", ale emocje "trzymają" do dziś.

Długo wyczekiwany spektakl – „My Fair Lady“ (16.12.17)
18-11-2017

EDUKACJA TEATRALNA

W sobotę "Mistrz i Małgorzata" w Arlekinie, we wtorek „Nagi Klaun” w Teatrze Wielkim .
Podążamy za sztuką! Nie da się ukryć!