Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów
w Piotrkowie Trybunalskim

Uczniowie klasy 3a wraz zwychowawcą  zrealizowali kolejny projekt eTwinning "Znajdźmy wspólny język... ojczysty" związany z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego 2020. 
ORTOGRAFICZNA WYPRAWA – projekt eTwinning realizowany przez p. Katarzynę Ślęzak ( klasa IIIa) oraz p. Magdalenę Stobiecką (terapia pedagogiczna, klasy III). 
Klasa 3a uczestniczy w ogólnopolskim projekcie eTwinning "24 zadania na czas oczekiwania 2019".
CZY WIESZ CO CZUJESZ - projekt eTwinning realizowany podczas zajęć terapii pedagogicznej w klasach III przez p. Magdalenę Stobiecką.
DZIECI MAJĄ SWOJE PRAWA – projekt eTwinning związany z Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka ( 20 listopada). 
17-10-2019

KOLORY ZDROWIA

KOLORY  ZDROWIA - projekt eTwinning  realizowany na zajęciach terapii pedagogicznej w  klasach V przez p. Magdalenę Stobiecką.
29-11-2018

WŁADCY POLSKI

Klasa 2a z p. Katarzyną Ślęzak wzięła udział w  projekcie „Władcy Polski”, który został stworzony  dla uczniów klas II i III szkoły podstawowej. 
TYDZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ – projekt realizowany w listopadzie 2018r. przez p. Magdalenę Stobiecką na zajęciach terapii pedagogicznej we wszystkich grupach. 
26-11-2018

Z MUZEUM DO KLASY

"Z muzeum do klasy" to tytuł projektu eTwinning, który realizowała klasa 2a z panią Katarzyną Ślęzak od września do listopada. 
DOT DAY czyli KROPKA 2018 – projekt realizowany we wrześniu 2018 r. przez panią Magdalenę Stobiecką na zajęciach terapii pedagogicznej oraz panią Katarzynę Ślęzak z klasą 2a. 
Projekt przeznaczony był uczniów klas I-III polegający na wymianie książek do głośnego, wspólnego czytania w klasie. Klasy przesyłały sobie ciekawe książki według utworzonej listy. Po miesiącu od otrzymania lektury należało umieścić relację z czytania, prac nad tematyką oraz zamieścić jedną recenzję. Książki mogły pochodzić ze spisu lektur proponowanych przez MEN, lub ze zbiorów własnych uczniów i nauczycieli. Książki miały mieć dużą wartość wychowawczą i być dobrane do wieku oraz zainteresowań odbiorców. 
 
22-04-2018

LITERKOWO

Od września do kwietnia klasa 1A z panią Katarzyną Ślęzak uczestniczyła w swoim pierwszym projekcie etwinning LITERKOWO.