DOT DAY czyli KROPKA 2018

DOT DAY czyli KROPKA 2018 – projekt realizowany we wrześniu 2018 r. przez panią Magdalenę Stobiecką na zajęciach terapii pedagogicznej oraz panią Katarzynę Ślęzak z klasą 2a.
Projekt związany był z dniem 15 września – Międzynarodowym Dniem Kropki. Celem tego nietypowego święta było rozbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcanie je do tworzenia, działania. Uczestnicy poznali historię dziewczynki o imieniu Vashti i uświadomili sobie, że zawsze należy w siebie wierzyć, nie poddawać się. Działania z Kropką w tle towarzyszyły uczniom przez kilkanaście dni podczas zajęć i gier językowych, matematycznych, plastycznych . Obchody Dot Day wpłynęły na zwiększenie samooceny u uczniów. Udział w projekcie zapoczątkował coroczne obchody Międzynarodowego Dnia Kropki w całej naszej szkole.

PARTNERZY PROJEKTU:

Book titled 'Dot DayczyliKropka 2018'Read this book made on StoryJumper