ORTOGRAFICZNA WYPRAWA

ORTOGRAFICZNA WYPRAWA – projekt eTwinning realizowany przez p. Katarzynę Ślęzak ( klasa IIIa) oraz p. Magdalenę Stobiecką (terapia pedagogiczna, klasy III).
Głównym celem projektu było podniesienie sprawności ortograficznej , wyrabianie czujności oraz motywacji do nauki ortografii. Uczniowie w formie gier i zabaw wykonywali ćwiczenia ortograficzne oraz rozwiązywali różne zagadki. Tworzyli własne słowniki oraz komiksy i bajki ortograficzne. Wspólnie z uczestnikami projektu z innych szkół z terenu całej Polski brali udział w bitwach ortograficznych. Uczestnicy Projektu poznawali nowe narzędzia technologii komunikacyjnej, rozwijali twórcze i logiczne myślenie. W ramach Projektu prowadzona była korespondencja z partnerami projektu.