W dniu 8 kwietnia Wiktoria Kowalska (kl.6 D) wzięła udział w Częstochowskich Spotkaniach Pływackich.
WIKTORIA KOWALSKA 1 kwietnia wzięła udział w zawodach pływackich w Oławie.
W dniu 30 marca w Piotrkowie odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat (runda I).
W dniu 14.02.2017 roku w Łodzi odbyła się LIGA MŁODZIKÓW Runda II (12-13 LAT).
13-02-2017

Sukcesy Wiktorii

Przygoda Wiktorii Broniszewskiej (uczennicy klasy 4b) z aktorstwem, modelingiem rozpoczęła się w 2013 r., kiedy to na Ogólnopolskim Konkursie Małej Miss Piękności zdobyła tytuł I wicemiss Polski.
W dniu 17 grudnia w Woli k/Miedźnej odbyły się zawody pływackie.
Dnia 10 grudnia w Ostrołęce odbył się II Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu.
Dnia 25 listopada w Łodzi odbyła się I runda  Ligi  Młodzików.
W dniach 19-20 listopada 2016 na krytej pływalni „ORKA” w Kielcach odbyły się Ogólnopolskie zawody pływackie.
  W dniu 11 listopada na pływalni ORKA w Sochaczewie odbyły się  IX Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Sochaczewa.
05-11-2016

,,ZŁOTY”MICHAŁ

Kolejnym sukcesem może pochwalić się uczeń klasy 6b MICHAŁ STACHNIAK,
Wiktoria Kowalska uczennica kl.6 D w dniu  8.10.2016 roku wzięła udział w zawodach pływackich, które odbyły się w Tarnowskich Górach .
Dnia 24 września w Siemianowicach Śląskich odbyły się zawody pływackie o Puchar Rosomaka. Udział wzięła w nich uczennica naszej szkoły Wiktoria Kowalska z klasy 6D, zawodniczka UKS Delfin.
20-09-2016

Nasz Mistrz

Uczeń klasy 6b – MICHAŁ STACHNIAK, mimo, że zapasy trenuje od niedawna, poszczycić się może spektakularnymi sukcesami.
16-17.06.2016 roku na pływalni Olimpijczyk w Aleksandrowie Łódzkim odbyła się II runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików - 12 lat.