II Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu w pływaniu z Olimpijskimi Gwiazdami Sportu

Dnia 10 grudnia w Ostrołęce odbył się II Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu.

Wzięła w nich udział uczennica naszej szkoły WIKTORIA KOWALSKA ( klasa 6 D ). Wystartowała w trzech konkurencjach: 50 metrów stylem klasycznym , 50 metrów stylem motylkowym oraz 50 metrów stylem dowolnym. Wiktoria trzykrotnie stanęła na podium zdobywając 2 złote medale ( styl dowolny i klasyczny) oraz 1 srebrny (styl motylkowy). Wszystkie starty to nowe rekordy życiowe Wiktorii. Oprócz medali Wiktoria zdobyła również statuetkę dla najlepszej zawodniczki z rocznika 2004. Gośćmi honorowymi zawodów byli Anna Dowgiert ,Kacper Majchrzak oraz Marcin Stolarski nasi Olimpijczycy z RIO.