22 lutego w Domu Kultury 502 w Łodzi odbył się II Przegląd Filmowej Piosenki Dziecięcej „Rejs na Bergamuty”.
"Młodzież zapobiega pożarom", to hasło Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
07-01-2018

KONKURS SYNAPSIK

Wyniki konkursu SYNAPSA MEN
Dnia 5 stycznia 2018 roku w Gimnazjum w Szydłowie odbył się XVII Przegląd Kolęd i Pastorałek.
22-12-2017

KALENDARZ ADWENTOWY

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski wspólnie z  panią Anną Robakowską i panią Katarzyną Robaszek – Purgał zorganizował konkurs na najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy.
W listopadzie odbył się w naszej szkole konkurs dla klas czwartych, na najciekawszy kaligram w języku angielskim.
07-12-2017

MOJA PANI

Wychowankowie naszej świetlicy pod kierunkiem Pani Agaty Rózgi i Agnieszki Cienkowskiej-Szady wykonali prace plastyczne na ogólnopolski konkurs plastyczny pt."Moja Pani"zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Woźnikach(woj.małopolskie).
5. 12.2017r. w Szkole Podstawowej nr 12 miało miejsce podsumowanie konkursu "Bezpieczne dziecko - bezpieczny człowiek".
05-12-2017

TURNIEJE SZACHOWE

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w tuenieju szachowym.
23 listopada 2017 r. w czytelni MBP w Piotrkowie Trybunalskim został rozstrzygnięty konkurs literacki ,, Niesamowite opowieści o historycznej treści”.

W roku szkolnym 2016/2017 przeprowadzono następujące konkursy polonistyczne :

18-06-2017

KANGUR MATEMATYCZNY

Miło nam poinformować, że kilku uczniów naszej szkoły zdobyło WYRÓŻNIENIA w Międzynarodowym Konkursie ,,Matematyczny Kangur”
W dniu 10.06.2017 roku zakończyła się kolejna edycja konkursu plastycznego dla dzieci szkół podstawowych pod hasłem ,,Oddaj krew - Bądź potrzebny i pomóż innym"
Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie Trybunalskim pt. „Moje miasto – moje miejsce”.
3 czerwca 2017 r. podsumowaliśmy X Powiatowy Konkurs Polonistyczny ,, Szansa na szóstkę” dla uczniów klas szóstych szkół podstawowych z Piotrkowa i powiatu.