Wyniki konkursu z języka angielskiego
Ogólnopolski konkurs matematyczny dla klsa 4-6
Wyniki konkursu powiatowego
W sobotę 14 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 5 odbyła się VII edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii Szkół Podstawowych Powiatu Piotrkowskiego” dla klas IV – V.
10-05-2016

Kangur Matematyczny

Wyniki konkursu międzynarodowego
Wyniki ogólnopolskiego konkursu
W piątek, 6 maja, w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem: „Polska – to nasz wspólny dom”.

Uczniowie klas młodszych naszej szkoły:Oliwia Matyjaszczyk kl 2c,Zuzanna Budzisz kl.2d,Natalia Dróżdż kl.2a, Weronika Socha kl.2a, Maria Szady kl.1a, Oliwier Żyra kl.2b wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph. "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata".
W dniu 29.04.2016r. w Gimnazjum Katolickim odbył się I Międzyszkolny konkurs Tańca- ,,Tańcz, nie żałuj podłogi".

Wyniki konkursu miejskiego
26-04-2016

Ratujemy życie

We wtorek 26 kwietnia w naszej szkole w ramach programu „Bezpieczne Miasto 2016”odbyła się kolejna edycja organizowanego przez Urząd Miasta konkursu ph.”Ratujemy życie”. Konkurs składał się z części teoretycznej oraz części praktycznej, w której uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
We are the champions
13-04-2016