8 grudnia 2015 r. w SP12 podsumowano konkurs "Bezpieczne dziecko-bezpieczny człowiek"
DO ETAPU REJONOWEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE:

06-12-2015

Multitest 2015

Nasi uczniowie wzięli udział w MULTITEŚCIE. Oto ich wyniki:
 4 grudnia 2015 r. podsumowano konkurs „Przyłącz się do Piotrkowskich - jak kanalizacja sanitarna przyczynia się do ochrony przyrody?”, który został zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu „Modernizacja i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Piotrkowie Trybunalskim”.
3 grudnia 2015 roku odbyły się eliminacjerejonowe do  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego dla szkół podstawowych.

2 grudnia 2015r. na pływalni OSiR-u przy ul. Belzackiej zorganizowano Mikołajkowe gry i zabawy w wodzie dla sześciolatków.
1 grudnia 2015 r. w SP 16 odbył się konkurs plastyczny "Z przysłowiem za pan brat".
30 listopada w Gimnazjum nr 2 rozegrano Mistrzostwa Miasta w Szachach .

27 listopada w hali OSiR- u rozegrany został Miejski Turniej Szachowy.

20-11-2015

Super Kibice 2015

20 listopada 2015 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łodzi przy ul. Małachowskiego 7 odbył się X finał "Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa".
Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce pokonując w finale SP 16.
Reprezentacje naszej szkoły zdobyły miejsca: II – dziewczęta, IV – chłopcy.