Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych GROT-Art

Na Festiwalu Różnorodnych Form Artystycznych GROT-Art organizowanym w IV LO w Piotrkowie Trybunalskim, Grupa Teatralna "Trele Morele" - starsi, wywalczyła  III miejsce w kategorii przedstawienie teatralne
Oprócz tego uczennice: Aleksandra Warchulińska  i Nadia Pierek  otrzymały specjalne wyróżnienia aktorskie.  Aktorzy w jedenastoosobowym składzie zaprezentowali przedstawienie pt. "Cyberwilizacja" opowiadające o zmaganiach współczesnej młodzieży z środkami masowego przekazu, braku akceptacji, cyberprzemocy. Spektakl zakończony  happy endem daje nadzieję na lepsze jutro. W przedstawieniu wzięli udział: Adrianna Kosela, Julia Grabowska, Aleksandra Warchulińska, Nadia Pierek, Iga Janota, Damian Gawłowski, Bartosz Majer, Mateusz Grzeszek, Igor Kozłowski, Maksymilian Olejnicki, Kamil Kałużniak. Opiekunem grupy, reżyserem i autorką scenariusza jest pani Joanna Antoniów-Banach.
W kategorii piosenka, I miejsce wyśpiewała  Łucja Starościc, prezentując w fenomenalny sposób dwie piosenki aktorskie. Specjalne wyróżnienia taneczne otrzymały: Joanna Janiszewska i Natalia Woźniakowska . Opiekunem uczennic był pan Jan Winiarski.
            Festiwal objęty został honorowym   patronatem prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego - Krzysztofa Chojniaka oraz łódzkiego kuratora oświaty - Grzegorza Wierzchowskiego. Było to ciekawe przeżycie dla naszych uczniów, którzy oprócz nowych artystycznych doświadczeń zdobyli piękne nagrody, dyplomy i medale.