SKOWRONKI 2019

W ubiegłą sobotę w Szkole Podstawowej nr 13 odbyła się siedemnasta edycja  konkursu ,,Nie wypalają trawy, przecież nie zabija się skowronków".
Patronat nad konkursem sprawuje Referat Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta. Podobnie jak w poprzednich edycjach, konkurs składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie klas młodszych wykonywali pracę plastyczną na podstawie wiersza, który przeczytała pani Nina Kołek. Starsi uczniowie rozwiązywali test z zagadnień dotyczących ekologii. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3b Paulina Stępień, Natalia Torchalska, Mikołaj Oleksiewicz pod opieką Katarzyny Charlińskiej oraz uczniowie z klasy 6b i 7c Julita Gajecka, Nadia Pierek, Fryderyk Głowacki, Kacper Ziemba i Brajana Tręda pod opieką Emilii Wajszczyk. Nasza drużyna zdobyła wysokie drugie miejsce!! Gratulujemy!!