X edycja Marcin Gortat Camp

27.07.2017 roku rozpoczęła  się X edycja Marcin Gortat Camp organizowana w hali Parkowa przy ulicy Małachowskiego w Łodzi.

Od rana odbywały się treningi dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 9-13 i 14-18 lat. Marcina Gortata w prowadzeniu treningów  wspierali koszykarze Washington Wizards- Daniel Ochefu, Otto Porter oraz Bo Outlan. W CAMPIE wzięli również udział wyselekcjonowani animatorzy z całej Polski.  Miła niespodzianka było to, iż z Piotrkowa zaproszony został animator Orlika z ul. Wysokiej SŁAWOMIR STAŃCZYK. Animatorzy mogli podglądać treningi dzieci, pokaz rzutów za 3 pkt, konkurs wsadów zawodników NBA oraz animatorzy  mieli możliwość rozmowy z trenerem NBA Dawidem Adkinsem, który wykreował takich zawodników jak Shaquille O'Neal czy właśnie Marcin Gortat.