BADACZ WODY – WODNA ŚCIEŻKA KLASY III E

Klasa IIIe z wychowawczynią Sylwią Drobik bierze udział w programie Badacz Wody, który zachęca uczniów w wieku 8-14 lat w 11 krajach do podejmowania odważnych i zdecydowanych działań na rzecz poszanowania naszej cennej wody poprzez zabawne i interaktywne Misje oszczędzania wody.
Zadania Badacza Wody łączą się z programem społecznego, kulturalnego, etycznego i duchowego rozwoju jednostki, umacniając młode pokolenie w stawaniu się obywatelami świata i ambasadorami pozytywnej zmiany. Jedną z Misji, którą wykonaliśmy 25 stycznia 2018 roku, była Wodna Ścieżka, ułożyliśmy ją ze stołówki w kierunku świetlicy a następnie na III piętrze,gdzie mamy zajęcia. „Deptak” cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ dużo naszych kolegów i koleżanek w czasie przerwy przeczytało informacje umieszczone na kolorowych stopach.