Piknik na Komendzie Policji z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka w Komendzie Policji odbył się Piknik.

.1 czerwca- funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przygotowali liczne konkursy, które oczywiście dotyczyły bezpieczeństwa. Była też pięknie poprowadzona prelekcja i film ze SpongeBobem. Główny bohater kreskówki pokazuje jak należy zachować się podczas jazdy rowerem, w jakich miejscach przechodzić przez jezdnię czy w jaki sposób bezpiecznie podróżować samochodem. To wyjątkowy film dla najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Dzieciaki obejrzały pokaz chwytów obezwładniających. Dużym zainteresowaniem cieszył się też policyjny motocykl i policyjny radiowóz. Maluchy mogły też zwiedzić samochód – więźniarkę, którym konwojowani są zatrzymani. Oczywiście wszystko działo się pod czujnym okiem stróżów prawa. Mali goście otrzymali wiele atrakcyjnych nagród. Laureaci konkursów zdobyli gry planszowe, piłki i materace do pływania, które ufundował Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.