WIGILIJNIE W 3E

We wtorek - 19 grudnia - w klasie 3e odbyło się spotkanie Wigilijne z udziałem Pani Dyrektor Izabeli Winiarskiej, Świętego Mikołaja, Karinki, byłych uczniów naszej klasy (Mateusza, Tomasza i Jakuba) oraz rodziców .
To niezwykle wigilijne spotkanie rozpoczęliśmy występem jasełkowym uczniów naszej klasy, po którym Pani dyrektor odczytała fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Chrystusa. Później zgodnie z tradycją łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Następnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu, na którym były tradycyjne potrawy, przygotowane przez nasze kochane mamy. Oczywiście były też prezenty i dużo radości z tego powodu. Wspólnie z rodzicami śpiewaliśmy kolędy i braliśmy udział w quizach świątecznych. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze .