21 maja 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum z klasy 3 A, 3 B, 3 C i 3 D udali się na „dni otarte” do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
W poniedziałek 21 maja 2018 roku odbyła się wycieczka szkolna w Góry Świętokrzyskie. Wzięli w niej udział uczniowie z klasy 2A, 3A, 3B i 3D naszego gimnazjum.
07-05-2018

DZIEŃ CHEMICZNY

7 maja 2018 z inicjatywy nauczyciela chemii – p. Moniki Sporysiak kolejny już raz odbył się w naszej szkole „Dzień Chemiczny”.
W ramach tegorocznych rekolekcji wielkanocnych 19 marca młodzież gimnazjum i klas siódmych obejrzała w kinie HELIOS film pt. „MOJA MIŁOŚĆ”.
13 marca 2018 r odbyła się wycieczka do Łodzi, w której uczestniczyli uczniowie klas IIId, IIIb oraz IIIa. Celem było Centrum Nauki i Techniki.
Kino na Temat to cykl spotkań filmowych, które poruszają problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania oraz rozpoczynających dorosłe życie. Każde spotkanie tematyczne składa się z projekcji filmu,  debaty ora często głosowania młodzieży na kluczowe pytanie postawione w dyskusji
29-01-2018

TRZYMAJ FORMĘ

W ostatni piątek 26.01. w naszej szkole w ramach projektu Trzymaj Formę mogliśmy skosztować wielu dań z całego świata.
GIMNAZJALNY
I znów wycieczka do stolicy. Tym razem pojechała kl. 2a i 3b pod czujnym okiem opiekunów: p. K. Baryły, p. Z. Grzejszczak, p. A. Czarneckiej i p. J. Antoniów – Banach.
28 listopada 2017 roku uczniowie naszego Gimnazjum wraz z uczniami z innych Gimnazjów (koło 31 osób) mieli bardzo pracowity dzień w Liceum nr 3 w Piotrkowie Tryb. Pod opieką swoich nauczycieli, a mianowicie: p. E. Adamskiej i p. M. Golanowskiej zgłosili się na konkurs z języka angielskiego .
24 października 2017 r. klasy 3a i klasa 3c była na wycieczce w Warszawie. Organizatorami wycieczki była pani Ewa Sola i pani Dorota Wróbel.
w klasie 3 w roku szkolnym 2017/2018.
18.10.2017 r – młodzież gimnazjalna i uczniowie klas siódmych obejrzeli w kinie HELIOS film pod w/w tytułem.