21.03.2019 klasy gimnazjalne (3a, 3b i 3c) pod czujnym i tolerancyjnym okiem wychowawczyń brały udział w Dniu Otwartych Drzwi w IV LO.
20-03-2019

SALTOS

Uczniowie klas 3b, 3c gimnazjum dzień 20 marca 2019 roku spędzili w parku trampolin SALTOS w Łodzi.

Pod takim hasłem wycieczką do Warszawy 16. XI. 2018 r. młodzież klas 3 gimnazjum uczciła obchody 100-lecia niepodległości Polski.
23 października 2018 r. klasy 3a i 3b były na zajęciach terenowych w Szkółce Leśnej Iłki w Swolszewicach.
Klasa 2A w czwartek prezentowała swój projekt "Miasta Świata".
"Zanikające  rzemiosła  artystyczne w Polsce" to projekt grupy chłopców z klasy 2A, który miał swój finał 7 czerwca w holu naszej szkoły.
21 maja 2018 roku uczniowie naszego gimnazjum z klasy 3 A, 3 B, 3 C i 3 D udali się na „dni otarte” do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim.
W poniedziałek 21 maja 2018 roku odbyła się wycieczka szkolna w Góry Świętokrzyskie. Wzięli w niej udział uczniowie z klasy 2A, 3A, 3B i 3D naszego gimnazjum.
07-05-2018

DZIEŃ CHEMICZNY

7 maja 2018 z inicjatywy nauczyciela chemii – p. Moniki Sporysiak kolejny już raz odbył się w naszej szkole „Dzień Chemiczny”.
W ramach tegorocznych rekolekcji wielkanocnych 19 marca młodzież gimnazjum i klas siódmych obejrzała w kinie HELIOS film pt. „MOJA MIŁOŚĆ”.
13 marca 2018 r odbyła się wycieczka do Łodzi, w której uczestniczyli uczniowie klas IIId, IIIb oraz IIIa. Celem było Centrum Nauki i Techniki.
Kino na Temat to cykl spotkań filmowych, które poruszają problemy istotne dla młodzieży w okresie dorastania oraz rozpoczynających dorosłe życie. Każde spotkanie tematyczne składa się z projekcji filmu,  debaty ora często głosowania młodzieży na kluczowe pytanie postawione w dyskusji
29-01-2018

TRZYMAJ FORMĘ

W ostatni piątek 26.01. w naszej szkole w ramach projektu Trzymaj Formę mogliśmy skosztować wielu dań z całego świata.
GIMNAZJALNY
I znów wycieczka do stolicy. Tym razem pojechała kl. 2a i 3b pod czujnym okiem opiekunów: p. K. Baryły, p. Z. Grzejszczak, p. A. Czarneckiej i p. J. Antoniów – Banach.