TRZYMAJ FORMĘ

W ostatni piątek 26.01. w naszej szkole w ramach projektu Trzymaj Formę mogliśmy skosztować wielu dań z całego świata.
Uczniowie klas drugich jako przedstawiciele poszczególnych krajów pokazali nam jaki styl życia cechuje mieszkańców ich państw i jak się odżywiają. Mogliśmy próbować tych pyszności jednocześnie wspierając akcję charytatywną, którą wyznaczy drużyna która wygrała konkurs.
Wyniki głosowania na najciekawiej zaprezentowane państwo :  I miejsce zajęła Japonia, II miejsce USA, III miejsce Polska. Uczniowie podczas sprzedaży przygotowanych potraw, ciast, deserów z uwzględnieniem zasad zdrowego żywienia zebrali 827,47 zł - w tym Japonia 134,70 zł, USA 161,25 zł, Holandia 102 zł, Włochy 101 zł. Zwycięzcy decydują na jaki cel charytatywny zostaną przeznaczone pieniądze. Dziękujemy klasom drugim za udział w projekcie. GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM.