PIŁKA SIATKOWA

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w poniedziałek 15.01.2018r. odbyły się zawody w piłkę siatkową dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Tuchowska 3D, Paulina Omufner 3B, Natalia Ziętka 3B, Nadia Pawłowska 2A, Weronika Olczyk 2A, Dominika Chrząstek 2A, Sara Glapińska 2A, Aleksandra Warchulińska 2A, Oliwia Kauc 2B.
Mecze zostały rozegrane systemem "każdy z każdym", a dziewczęta uplasowały się na II miejscu.

Mniej szczęścia mieli panowie, którzy rozgrywali swoje mecze w grupach. Niestety przegraliśmy z /dawnym/ gimnazjum 1 i 2.
Z dużym zaangażowaniem i do końca walczyli:
Daniel Turlik 2C, Marcel Majchrowski 2C, Jacek Kuźnicki 2C, Kordian Bachta 7B, Walas Antoni 7A, Alan Patryjarcha 7A, Hubert Jankowski 2B, Hubert Brzeżański 2A, Igor Bartos 7B.