XXIV IGRZYSKA MŁODZIEŻY SALEZJAŃSKIEJ

W dniach 17-19.05.2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIV Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej, których głównym organizatorem w mieście było Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej im. Św. J. Bosko w Piotrkowie Tryb.

W czasie trwania Igrzysk odbyły się turnieje piłki nożnej chłopców, piłki siatkowej dziewcząt i chłopców oraz tenisa stołowego dziewcząt i chłopców, które odbywały się równocześnie na kilku obiektach sportowych naszego miasta.

Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny do piłki siatkowej dziewcząt oraz dwie drużyny do piłki nożnej chłopców, których opiekunami byl inauczyciele WF: p. J.Kisiel, p. A. Ożarek, p. P. Łopusiewicz, p. S. Gierczak.

Nasi uczniowie jak zwykle dali z siebie wszystko, co przyniosło nam wiele sukcesów. A zatem:

I MIEJSCE w turnieju piłki nożnej chłopców klas 7-8

I MIEJSCE w turnieju  piłki nożnej chłopców klas 5-6

III MIEJSCE w turnieju piłki siatkowej dziewcząt klas 7-8

IV MIEJSCE w turnieju piłki siatkowej dziewcząt klas 5-6

Każdy zawodnik został obdarowany pamiątkowym medalem oraz upominkiem od organizatora Igrzysk.

Serdecznie gratulujemy naszym sportowcom kolejnych sukcesów sportowych!!

A. Ożarek