14-11-2017

TURNIEJ WIEDZY

14 listopada w świetlicy szkolnej odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy- Nasza Przyszłość – zdrowe środowisko – zdrowa żywność , zorganizowany przez wychowawców świetlicy:Urszulę Wałkówską i Agnieszką Cienkowską-Szady oraz Przewodniczącego Rady Osiedla Łódzka-Sadowa-Wysoka Pana Tadeusza Wojdalę.
11 października świetlicę szkolną odwiedziły reprezentantki piotrkowskiej drużyny piłki ręcznej.
25 września naszą świetlicę odwiedziła Elżbieta Orłowska - pielęgniarka szkolna.
W trzecim tygodniu września świetlicę szkolną odwiedziła pani Bożena Łacwik-szef naszej szkolnej kuchni.
W ramach realizacji programu "Zwyczajni niezwyczajni czytają..." świetlicę szkolną odwiedziła Jolanta Kizyma ,pracownik biblioteki szkolnej.
15 lutego 2017r. w świetlicy szkolnej podsumowano międzyszkolny konkurs plastyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas I-III piotrkowskich szkół podstawowych.
 9 stycznia w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z prezesem WOPR -u Leszkiem Ciechanowskim.
Po raz kolejny dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej podjęły plastyczne wyzwanie, biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Barwy lasu" zorganizowanym przez Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim.
2.11.2016 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z panem Michałem Woszczykiem, który jest aktorem-amatorem i gra w serialach paradokumentalnych oraz w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak "Barwy szczęścia" i "Pitbull".
26.10.2016 świetlicę szkolną odwiedziła pani dyrektor Małgorzata Brylska.
19.10.2016 gościem świetlicy była pani Żaneta Szczypiorska- pracownik administracyjny naszej szkoły.
Z okazji zbliżającego się Święta Komisji Edukacji Narodowej do świetlicy szkolnej zaproszono kolejnego zwyczajnego – niezwyczajnego gościa – panią dyrektor Jadwigę Kizymę.
30.09.2016 odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt."Tradycje ludowe w strojach Polski i Węgier".