KARTKA ŚWIĄTECZNA

W świetlicy szkolnej zorganizowano dla uczniów klas I-III konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę świąteczną
Wpłynęło wiele ciekawych,błyszczących i kolorowych prac.Jury trudno było wyłonić zwycięzców.Przyznano równorzędne nagrody. Wśród laureatów znaleźli się:Hania Łopusiewicz, Milan Wężyk, Nadia Kafar, Zosia Szymańska, Marysia Szady, Natalka Torchalska i Paulinka Stępień. Sponsorem nagród była Rada Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa.W Jury zasiedli nauczyciele: Anna Robakowska, Agnieszka Cienkowska-Szady, Agata Rózga oraz Przewodniczący Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa Tadeusz Wojdala, który wielokrotnie pomaga w organizacji różnych imprez w naszej świetlicy. Dziękujemy za poświęcony czas Panu Tadeuszowi i gratulujemy zwycięzcom!