OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ,,BARWY LASU”

Po raz kolejny dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej podjęły plastyczne wyzwanie, biorąc udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Barwy lasu" zorganizowanym przez Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim.

Tematem konkursu było wykonanie pracy plastycznej inspirowanej zmianami zachodzącymi w lesie podczas czterech pór roku. Celem konkursu jest prezentacja dziecięcej twórczości, wymiana doświadczeń, poszerzenie wiedzy z zakresu technik plastycznych oraz rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej inspirowanej pięknem przyrody. Wszystkie prace zostały wykonane podczas zajęć w świetlicy szkolnej. Autorzy wykazali się pomysłowością oraz nie bali się użyć całej palety barw. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w grudniu.