Tradycje ludowe w strojach Polski i Węgier

30.09.2016 odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt."Tradycje ludowe w strojach Polski i Węgier".

Temat konkursu był trudny i wymagał od uczestników poznania historii i tradycji w strojach ludowych obu państw. Uczniowie,którzy brali udział w konkursie poszerzyli swoją wiedzę na temat regionalnych tradycji Polski i Węgier. Prace były bardzo starannie wykonane. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Najciekawsze prace wykonali: Maciej Góral, Julia Szymańska-Sigorska, Oskar Sabaturski, Karolina Link, Piotr Olczyk i Paulina Zygier. Konkurs przygotowali nauczyciele ZSG nr 1 Panie Ewa Misztel, Urszula Wałkówska i Agnieszka Cienkowska-Szady oraz Przewodniczący Rady Osiedla Łódzka-Sadowa Pan Tadeusz Wojdala.