EKOROBOTYKA JEST SUPER!!!

26 września klasa 5a miała niebywałą okazję uczestniczenia w niesamowitych zajęciach.

Gościnnie w naszej szkole zawitali: pani Agnieszka Wojtaś z MBP i pan inżynier Jarosław Szawłowski, który poprowadził te niesamowite warsztaty. Wszystkie zadania postawione przed uczniami zostały wykonane ze 100% powodzeniem. Uczniowie stworzyli turbinę wiatrową i prądnicę ręczną z wykorzystaniem m.in. klocków Lego oraz eko baterie przy użyciu chociażby ziemniaków i cytryn. Jesteśmy zdecydowanie na TAK, jeśli chodzi o taki rodzaj przyswajania wiedzy. Te niesamowite zajęcia odbyły się w ramach realizacji zadania ,,EKOLANDIA – edukacja ekologiczna dla miasta Piotrkowa Tryb. i powiatu piotrkowskiego”- dofinansowanego z WFOŚiGW w Łodzi.
Dziękujemy i  prosimy o więcej!!!