MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO z teatrem "TRELE MORELE"

Aktorzy szkolnego teatru "Trele morele" przedstawili w czternastoosobowym składzie autorski spektakl pt. "Gry w realu".
Przypomnieli dawne zabawy podwórkowe i wyliczanki, udowadniając, że gry i zabawy  z kolegami na podwórku są o wiele lepsze, niż te z komputerem. W spektaklu wystąpili: Kacper Motylski, Klaudia Sianos, Nikola Sianos, Lena Patury z klasy 5A, Nadia Pierek, Julita Gajecka z klasy 5B, Natasza Weber, Anna Żórawska, Adrianna Słodkowska z klasy 4A, Bernadetta Bartosiewicz z klasy 4C, Lena Budzisz, Anna Drobik z klasy 4F, Paulina Rucińska z klasy 6C, Anna Sporysiak z klasy 7C. Scenariuszem, scenografią i reżyserią zajęła się pani Joanna Antoniów-Banach. Spektakl obejrzało czternaście klas. Grupa dziękuje pani Annie Robakowskiej za organizację udziału klas oraz Jakubowi Bąblowi z klasy 3A gimnazjum za obsługę sprzętu nagłaśniającego.