Nasz Piotrków

21 czerwca uczniowie klas drugich uczestniczyli w konkursie szkolnym wiedzy o Piotrkowie Trybunalskim „Nasz Piotrków”.

Dwuosobowe drużyny miały za zadanie rozwiązać test dotyczący wiedzy o naszym mieście, pokolorować flagę Piotrkowa czy też odpowiedzieć na pytania do legendy o Jeziorze Bugaj. Jednym z zadań było także dopasowanie podpisów do poszczególnych budowli. W konkursie zwyciężyły Zuzanna Rutkowska i Julia Krasoń z klasy IIB. Miejsce II zajęły Zuzanna Romańska i Klara Misztela z klasy 2A. Miejsce trzecie przypadło dwóm drużynom: Weronice Kaczmarek i Bernadecie Bartosiewicz z klasy IIC oraz Mai Dąbrowskiej i Patrycji Szeląg z klasy IIF. Dyplomy za udział otrzymały Zuzanna Mieszek i Zuzanna Budzisz z klasy IID oraz Maja Majchrzak i Julia Kowalska z klasy IIE. Wszystkie uczestniczki otrzymały nagrody.