ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR ROSOMAKA - SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 5 =
5 + 5 =
Dnia 24 września w Siemianowicach Śląskich odbyły się zawody pływackie o Puchar Rosomaka. Udział wzięła w nich uczennica naszej szkoły Wiktoria Kowalska z klasy 6D, zawodniczka UKS Delfin.

W startach indywidualnych w konkurencji 50m stylem klasycznym Wiktoria zajęła pierwsze miejsce natomiast na 50m stylem motylkowym zajęła miejsce trzecie. Poprawiła również swoje rekordy życiowe.
         W klasyfikacji generalnej za dwa starty wg punktacji Fina w kategorii wiekowej 12 lat Wiktoria zajęła piąte miejsce, na pięćdziesiąt zawodniczek z rocznika 2004.
         W zawodach brała również udział absolwentka naszej szkoły Wiktoria Guść, która zdobyła cztery złote medale – 100m stylem dowolnym, 200m zmiennym, 100m klasycznym i 50m dowolnym.