KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

28 listopada 2017 roku uczniowie naszego Gimnazjum wraz z uczniami z innych Gimnazjów (koło 31 osób) mieli bardzo pracowity dzień w Liceum nr 3 w Piotrkowie Tryb. Pod opieką swoich nauczycieli, a mianowicie: p. E. Adamskiej i p. M. Golanowskiej zgłosili się na konkurs z języka angielskiego .

Uczestnicy konkursu o godzinie 9:00 rozpoczęli pisanie trwającego 90 minut testu sprawdzającego znajomość języka angielskiego. Zadania konkursowe miały formę zadań otwartych (np. transformacje, luki, zadanie sprawdzające rozumienie tekstu) i zamkniętych.
Nad przebiegiem i prawidłowością konkursu czuwała wyznaczona przez Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego Szkolna Komisja Konkursowa.
Finał konkursu oraz wręczenie nagród odbył się tego samego dnia, po około godzinnej przerwie, podczas której uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły i czas na poczęstunek.
Nasi uczniowie Antoni Purgał, Michał Kawnik, Joanna Szymańska, Jessica Hale, Michalina Klimas, Aleksandra Stańczyk otrzymali dyplomy uznania i książeczki w języku angielskim.