Dzień Sportu klasy IV-VI

W dniu 13.06.2017 r. w naszej szkole nauczyciele WF zorganizowali dla uczniów klas IV-VI Święto Sportu Szkolnego.

Klasy czwarte rywalizowały między sobą w turnieju ,,Zbijanego". I miejsce zajęła klasa IVcII miejsce klasa IVb, zaś III miejsce zajęła klasa IVa.

Dla klas piątych zorganizowano turniej piłki nożnej ,,drużyn mieszanych". W tej rywalizacji I miejsce zajęła klasa Va, II miejsce klasa Vb, natomiast III miejsce zajęła klasa Vc.

Uczniowie klas szóstych rywalizowali w turnieju mini piłki koszykowej. Po zaciętej walce klasa VIa zajęła I miejsce, klasa VIb II miejsce, a klasa VIc miejsce III.

Podczas Święta Sportu gościliśmy w naszej szkole tancerzy ze szkoły tańca ,,Just". Wystąpili oni w pokazie tańca hip-hop, zaś dziewczęta z grupy ,,Just Pole Dance" wykonały pokaz gimnastyczny.

Dzień Sportu Szkolnego był dla naszych uczniów okazją do sportowej zabawy oraz rywalizacji międzyklasowej. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodką niespodziankę.